Піньяти

Що таке піньята?

Піньята — велика порожня іграшка, всередині якої можна заховати цукерки, дрібні подаруночки, серпантин і конфетті.

Фігурка може бути в формі кулі, героя мультфільму, цифри, квітки або будиночка. І не забувайте: чим яскравіше, тим краще! Іграшку обклеюють різнокольоровими стрічками, гофрованим папером, шматочками фольги або штучними квітами. Піньята може бути пофарбована тільки в один колір, але частіше можна зустріти різнокольорові іграшки з чудовими відтінками, які миттєво залучать до неї увагу дітей і подарують масу приємних емоцій.

А що в середині

Сама по собі піньята — це порожня іграшка. А ось всередині неї можна знайти все найцікавіше: цукерки і невеликі солодощі, чупа-чупси і жувальний мармелад, апельсини і навіть іграшки. Коли виникне питання, що в неї покласти, то згадайте, що зазвичай зустрічається в новорічних кульках. Майже всі їхні інгредієнти відмінно підійдуть для цієї мети. Єдине, що варто пам’ятати при складанні начинки, — вся вона рано чи пізно випаде з піньята, тому не варто класти те, що може розбитися або поранити гостей.

RJR-REAkM4E

Изображение 1 из 1

Виготовлення піньяти в арт центрі Плюшеве дерево

Ви можете замовити піньяти у нас на своє всято. Обговорити дизайн та модель виробу. Вартість піньяти залежить від складності роботи і вар’ює в межах від 200 грн — 350 грн. Термін виготовлення складає 5 днів.